1 / 3
reno trafic furgon so nosac za pvc ili staklo
2 €
03.07.2022 09:24

Прилеп / Прилеп

se prodava vo dobra sostojba 2.0 diesel 43kw so nosac za staklo ilo pvc dograma i nova cerada komplet tel..samo...071 864 847 Ilija

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
070428963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам