1 / 1
Printer Stampac Scaner Xerox WorkCentre 6605
200 €
04.10.2022 09:08

Аеродром / Скопје

Продавм скоро нов Колор ласерски Принтер/Скенер/Копир/Факс Xerox WorkCentre 6605

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
070228105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам