1 / 5
Дрвени пенџерина
1 €
12.08.2022 13:16

Охрид / Охрид

Се продаваат дрвени прозори по поволна цена. Две пенџери со димензија 133 на 77 цм со се рамка и една врата со рамка. И две помали пенџерчиња за во купатило без рамка.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Radomir Ilic
Потврден огласувач
071554830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам