1 / 5
IZDAVAM PLAC 5000m2 TAMPONIRAN VO VIZBEGOVO
По Договор
Денес 10:00

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Izdavam plac 5000m2 tamponiran ograden voda struja se naoga vo blizina na swisslion magacinite na 1km nakaj voenite magacini vo dlabocina.Placot moze da se podeli i na pomala povrsina.
Katastarska opstina cucer sandevo parcela 3349/1

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070234141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам