1 / 3
Man 19.403
5.500 €
02.07.2022 14:28

Богданци / Гевгелија

Man 19.403 vo odlicna sostojba.
Telefon za kontakt: 070/446 432

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
070313141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам