1 / 8
Gumi 19 ki
8.000 МКД
Цената е фиксна
04.12.2022 16:07

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

255

Висина:

50

Дијаметар:

19

Prodavam 4 zimski gumi 2 snowpower skoro novi vozeni se 3000 km 2 te se miselin mn dobri cena za site 4 8000den

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Deko
Потврден огласувач
077556618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам