1 / 5
Sandak so nova cerada
900 €
10.01.2022 14:26

Прилеп / Прилеп

Sandako e mnogu zacuvan so nova cerada aluminski krov pozadi so vrati 2.4 sirina i 4.2 dolzina sasijata e 85cm siroka izvaden e od daf pasuva na pojce kamioncina

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078340607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам