1 / 7
Daihatsu sirion 1.3 benzin
2.990 €
15.01.2023 20:07

Кочани / Кочани

Марка:

Други

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

64 kw / 87 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇩🇪🇩🇪🇩🇪Se prodava daihatsu sirion 1.3 benzin, najdobriot motor, mnogu mala potrosuvacka na gorivo, izdrzliv. donesen od germanija so vozenje. Plateno site davacki do registracija. Odlicna kola za pocetnici

Full oprema
Klima
Novi gumi
Top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078290453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам