1 / 12
Prodavam Opel Meriva
По Договор
27.02.2022 12:35

Штип / Штип

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Opel Meriva 1.3 cdti 2008 godina vo odlicno stanje registrirana do 10 mesec 2022 godina cena po dogovor na telefon 078 986 640 Stole

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
078986640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам