1 / 4
Msi B85M-E45 so procesor i ram memoria
50 €
11.01.2023 20:55

Куманово / Куманово

Se prodava maticna ploca b85m-e45 vo ispravna sostojba so osteten priklucok za usb. Vidi slika 4. Samo maticna ploca e. Procesorot e prodaden. Kontakt preku viber.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078258847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам