1 / 8
PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular
2.300 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
03.12.2022 15:13

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нови напојувања со 1-3 год гаранција


1. CM ELITE V3 500 (1x PCIe), bulk, non modular - 2,300ден (1 год. гаранција)

2. EVGA 700W1 (2x PCIe) 80plus White, retail, non modular - 3,300ден (3 год. гаранција)

3. EVGA 700W 80 K2 PLUS Bronze (4x PCIe), retail, non modular - 3,850ден (3 год. гар)

4. AC-BEL P2G (LENOVO) 750W GOLD non modular (4x PCIe) 80plus, bulk, non modular (PCIe кабел држи 360W за 3090Ti) - 5,700ден (3 год. гар)

5. CM MWE GOLD 750 V2, 750W GOLD, retail, Fully Modular (4x PCIe) 80plus, - 5,700ден (3 год. гар)

6. EVGA 850 BQ, 80 BRONZE 850W, retail, Semi Modular (3x PCIe 8pin 3x PCIe 6pin), semi modular - 6,300ден (3 год. гар)
https://setec.mk/index.php?route=product/product&product_id=22868

7. LC POWER 1000W Gold (8x PCIe), retail, modular - 9,900ден (2 год. гар)

8. AFOX 1800W 80 plus (15x PCIe), bulk, non ATX - 10,900ден (1 год. гар)

10. 2000W 80 plus Platinum (18x PCIe 6 2), bulk, 24pin ATX, Molex, Sata, CPU - 11,900ден (1 год. гар)
--------------------------------------
Фирма за големопродажба. Иста цена и на фра.
Цената е фиксна.
Пон-Петок, 1000 - 1700, потоа на ВИБЕР ако сум во можност ќе ви одговорам.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Суб Име
Потврден огласувач
070331222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам