1 / 8
Hitno se prodava BMW 116
2.500 €
02.01.2022 21:49

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo dobra sostojba ima malo saniranje na desnata strana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Brane
Потврден огласувач
078837463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам