nivi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.01.2022 11:09

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodavaaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci selo staro lagovo prilep
itno... info 077450144

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viki
Потврден огласувач
076217171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам