1 / 1
SE PRODAVAAT DVA DUKANI VO STARA CARSIJA
1 €
31.08.2022 08:50

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

DUKANITE SE NAJDUVAAT VO KOMPLEKSOT DUKANI ZAD LOVECKO ZDRUZENIE. TEL 075447488 GOCE

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам