1 / 3
Се Продава Tam 130T Yugo 55 IMT 533
1 €
03.01.2022 11:39

Долнени / Прилеп

Се продава там 130т yugo 55 imt 533 во одлична состојба за повеќе информаци јаветесе
070548226

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
070548226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам