1 / 9
Reklamni ceninnaprakticni proizvodi
420 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
04.06.2023 13:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

РЕКЛАМНИ ,ДИСКОНТНИ ЦЕНИ.
Ви нудиме дел од нашите практични производи,за домаќининство. Цените се исклучително многу ниски..Ако имате намера да купите производ што се рекламира на фб а цената ви изгледа висока ,испрате ни слика од производот и ќе се обидеме да ви гоннајдемевза пониска цена.Повеќе информаци на 078 280 459
Ова се дел од нашите произвиди.
-Џогер со канистер за течност 420ден
-Лед огледало од едната страна ,нормална величинан,другата зум х10 450ден
--Вертикална сушара со тркалца,многу практична и ефикасна за сушење алишта зимно време 1100 денари.
--Аголна сталажа за бања.Без да ги оштетувате плочките со штрафови ,многу лесна за монтажа 800денари
--Дамска модерна чанта по исклучително ниска цена ,за купени две добиватенекстра попуст 250денари
--Држач на мобилен се закачува на ретровизорот од вашиот автомобил 250 ден
--Телескоп --750 ден
--,,Пајаче,, електронско со вибрации за в го пази вашиот грб да биде исправен 330 ден
--Машко ташниче од познатиот светски бренд Samsonite( на залиха само едно) рекламна цена 1300 денари
--

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078280459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам