Изнајмувам Дуќан
150 €
Цената не е фиксна
13.03.2022 11:44

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15 m²

Греење:

Нема

Изнајмувам дуќан во Прилеп на влезот во градскиот пазар. Информации исклучиво на овај тел. 077-750-059 секој работен ден до 18 часот.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
078208817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам