1 / 11
Nov uvoz Seat ibiza 1.9 TDI 74 kw 2007
3.600 €
11.01.2022 18:58

Куманово / Куманово

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇩🇪novv uvoz Seat ibiza 1.9 TDI 74kw 2007 so naj full oprema
Tempomat
Klimatronik
Komandi na volan
Greaci na sedista
Aux
Esp
Elk stakli
2 kluci
Noovi gumii
215xxx km 100% so servisna kniga
Kolata e vo mnogu dobra sostojba za povise info 072-722-525

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Resul
Потврден огласувач
072722525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам