1 / 5
Alu Felni 4×108 16" Original Citroen
160 €
20.01.2022 15:12

Гевгелија / Гевгелија

Aluminiumski Bandazi 4×108 16" original od Citroen, doneseni od belgija. Bandazite odgovaraat i za Peugeot i Ford. Ne se krivi, ne se osteteni samo bojata e malku pobledena i nekoi sitni grebnatinki koi mozat da se saniraat so poliranje.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
072267447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам