1 / 8
Kujna po merka
250 €
Цената не е фиксна
05.01.2022 13:24

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Proektiranje, proizvodstvo, transport i montaza na kujni po merka i sekakov vid na plocest mebel. Kontakt 070259748, 071247738. Cena po dogovor, zavisno od izbor na materijali.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од: Претпријатие

princmebel
29 noemvri br.7
Потврден огласувач
070259748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам