1 / 5
Kirby Sentria
420 €
18.03.2023 10:09

Карпош / Скопје

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova
Site dodatoci peraci cetki novi itn ... najdobrite masini za protiv alergija ,temelno cistenje
Tel 02/3080302
Sentria 10

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
023080302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам