1 / 11
Bmw 320d sportline automatic 184hp god 12/13
15.000 €
Цената е фиксна
06.01.2022 14:54

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Sport+ mode
Sportski sedishta
8g sport cobra gearbox
F1 na volan
Greaci na sedishta
Harman Kardon surround sound system
Golema navikacija
Tempomat
Adaptive headlights
High beam assistant(senzor za dugachki automatic)
Light package
i dr..

Km : 201.xxx
Redoven servisiran
Golem servis pred 500 km
4 novi zimski gumi kupeni pred edna godina
Poseduva i 4 letni gumi i 2 kluca
Kolata moze da se proveri bilo kade
Bez zameni
Cena : 15.000 €
Broj : 070844448

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aaa
Потврден огласувач
070844448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам