1 / 7
Peugeot 407 2.0 hdi mozi zamena
2.300 €
31.01.2023 09:33

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Reg do 03.2023
Komplet oprema
Panorama krov
Mozi zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070308414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам