1 / 7
Се продава куќа во населба Пинтија
80.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 22:10

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

101 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

180 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Саса 18 / 3

101квадратен метар
Центар на населбата на главна улица
077-688-863
077-688-864

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
077688863
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам