1 / 12
Daihatsu terios
8.500 €
17.03.2023 09:27

Прилеп / Прилеп

Марка:

Daihatsu

Модел:

Terios

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

64 kw / 87 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i novi letni gumi proverka kaj sakate kupen vo mk ne od uvoz prv sopstvenik + zelen karton ne zvoni za ponisko ima drugi zvoni na 070 427 245

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

leonid jovcevski
Потврден огласувач
070427245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам