1 / 6
UNIVERZALNA 55m2 dvosoben opremen
250 €
15.01.2022 10:04

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2012

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Univerzalna

UNIVERZALNA se iznajmuva dvosoben kompletno namesten stan na 2 kat so parno i lift. Garazen prostor so rampa so daljinsko.
Cena 250€/mesecno
Tel. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

KOZLE nov trosoben stan 55m2

400 €

Toopansko Pole stan 90m2 na 5/8

60000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам