1 / 5
Mini cooper
1 €
Цената е фиксна
07.01.2022 17:50

Илинден / Скопје

Марка:

Mini

Модел:

Друг модел

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava ili menuva za kola do
105ks za pocetnik vozac

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Momcilo
Потврден огласувач
075366076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам