1 / 1
Samsung 4GB DDR3 PC3-12800 1600MHz
1.000 МКД
30.09.2022 10:11

Аеродром / Скопје

Prodavam Ram 4GB DDR3 1.5v za laptop vo odlicna sostojba, izvaden poradi nadgradba.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
077657654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам