1 / 5
Philips 444A — vintage radio od 1940 god
50 €
Цената е фиксна
19.09.2022 13:12

Струмица / Струмица

Radioto raboti,no potrebno e da se zamenat nekoi delovi-da se restavrira. Slikite se od nego.
Cenata e fiksna.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам