1 / 11
PRODAVAM SAMSUNG A20E
4.000 МКД
30.01.2022 10:24

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

A20e

Боја:

Blue

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

.........................PRODADEN..........................
.........................PRODADEN..........................
.........................PRODADEN..........................
.........................PRODADEN..........................
.........................PRODADEN..........................
Mobilniot e odlično sočuvan, koristen celo vreme so zaštitno staklo za ekran i zaštitna maska. So nego odi pismena garancija od A1 do 11.06.2022 i 4 zaštitni maški i 3 zaštitni stakla za ekran.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071506473 / 077685072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам