1 / 5
PIONNER - Audio/Video Multi-channel Resiver VSX-916
15.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 20:49

Кавадарци / Кавадарци

Се продава засилувач/ појачало PIONNER - Audio/Video Multi-channel Resiver VSX-916. Цена 15.000,00 мкд

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070218080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам