1 / 10
Se prodava Stan na Plasticarska ulica
66 €
28.06.2022 10:42

Долнени / Прилеп

Број на соби:

2,5

Квадратура:

66 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Plasticara

Se prodava/izdava Stan na TOP lokacija plasticarska ulica
66kvadrati so cist imoten list
Na 1vi sprat ima i lift
Dnevna so kujna
Detska soba
Spalna soba
Kupatilo
Ostava
Cena 66.000eur
Cena za izdavanje 320eur
Poveke inf na 070 208 570

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

abcd
Потврден огласувач
078242806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам