1 / 5
Prodavam drzaci za Bose Acoustimas cubes
50 €
18.03.2023 21:17

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

2 drzaci za na zid ili za plafon.
Moznost za podesuvanje na pravec i agol na pozicioniranje.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075475057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам