1 / 4
Singstar za Sony PlayStation 2 i 3 Ps2 Ps3
700 МКД
Цената е фиксна
16.05.2022 21:14

Прилеп / Прилеп

Singstar za Sony PlayStation 2, i PlayStation 3,dva mikrofoni, svic i CD so najdobrite Hitovi.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2 - Sony PS3

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075252929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам