1 / 7
RENAULT CLIO 1.6 65 KW benzin/plin 2007 GODINA
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2022 21:56

Штип / Штип

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registrirano cela godina.
Clioto e vo odlicna sostojba,redovno servisirano. Napraven mal servis (ulje, filter za ulje, filter za vazduh).
Od oprema poseduva: klima - odlicno ladi, centralno, elektrika na predni prozori, avtomatski svetla, bord kompiuter, ABS. Cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070602208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам