1 / 4
stan renoviran vo tocila
60.000 €
06.08.2022 17:05

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Нема

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1984

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

tocila c-11

prodavam renoviran trosoben, stan vo tocila, prvi sopstvenici so cist imoten list
80 kvadrati stanbena povrsina
plus edna golema i edna mala tarasa koi ne vleguvaat vo stanbenata povrsina
plus podrug 12 kvadrati
zgradata ima sopstven parking
60000 evra namesten
57000 evra prazen
kontakt 077899133

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

XXXXXX
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам