se prodava niva
1 €
10.01.2022 07:54

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

6537 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva na
kp 3347povrsina 6537m2
kp 3233 povrsina 3898 m2
kp 3169 povrsina 5238 m2
site ko gluvo brazda

kontakt tel 070-379-560

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

verica
Потврден огласувач
070379560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам