1 / 1
Полиетиленски шишиња од )1/2литар, 1 л и 4 л
6 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 10:05

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови (неупотребувани) полиетиленски шишиња (убаво спакувани) сосе капачина и тоа:
- од 1 литар (плави+бели)=6.000 парчина.
Цена:6ден/парче. ДДВ нема. кеш.
- од 1/2 литар (жолти)сосе капачина=1.600 парчина
Цена:3,5ден./парче. ДДВ нема.кеш.
- од 1/2 литар (прозирни)сосе капачина 2080пар.
Цена:3.5ден./парче .ДДВ нема.кеш
Во цените се вклучени и капачина (види слика).

Категорија: Останато

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
078308549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам