1 / 1
Кујна не користена
795 €
18.04.2022 06:13

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам кујна, без електрични апарати и без чешма, не користена, нова.
Висина на висечки елементи 70cm.
Боја на лицето горни елементи сјајна бела, долни елементи песочна бука, корпус бел.
Цена 795 ЕУР


Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Симо
Потврден огласувач
070765564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам