1 / 12
Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalо na Boemska ulica
450 €
Цената е фиксна
22.09.2022 09:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2017

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Centar / Debar Maalo

Шифра - 123

"Делта,, Агенција за недвижности изнајмува нов двособен стан во Центар-Дебар Маало на приземје со двор 30м2 со сопствено паркинг место, модерно наместен на Боемска улица.

-56 м2
-Спална
-Дневна + кујна
-Двор 30м2
-Бања
-Гаража
-приземје
-Греење-парно на струја

450 евра+режиски трошоци

☎ 075 424 130
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

Moderen dvosoben stan vo Karposh 2,MIDA

400 €

Dvosoben stan vo Centar, Kapishtec - Zebra

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам