Kupuvam kukja vo tipskata naselba
1 €
08.08.2022 09:42

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Ponudete kukja vo tipskata naselba. Nezavisno od koj tip na kukja.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Goran
Потврден огласувач
075425778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам