1 / 1
Masini za flasiranje
3.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.01.2022 08:51

Делчево / Делчево

Испраќам по карго    

Se prodavaat 5 masini za flasiranje so pluteni tapi,marka Italianski.Prakame po cargo. Cena 3000 denari.
Informacii na tel:071 542 027, 033 411 494- GJORGJI

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
078811200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам