1 / 10
Vw Sharan 2.0 Tdi 140 ks 2010/11 god Highline
9.500 €
Цената не е фиксна
Денес 11:14

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Odlicna sostojba Sostojba Mnogu stegnat Plateni se site Davacki do Registrcija

Full oprema Highline

greaci na Sedista
Handsfree Telephone
Usb Polnac
Senzori za dozd
Multimedia Input
Bord Kompjuter
Klimatronik
Komandi Na Volan
Parking Senzori
Aluminski Felni
12 x Airbag
Start Stop
Esp
SRS
Abs
Elektrika na prozori
Elektrika Retrovizori
Tempomat
Centralno zaklucuvanje

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078353333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам