1 / 2
Atego 1015
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.01.2022 20:19

Прилеп / Прилеп

Atego 1015 vo ispravna sostojba 075374704
Mozi zamena za vlekac so kiper ili so avtmbil

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Beton blok
Потврден огласувач
075374704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам