1 / 3
BMW 318
По Договор
12.01.2022 21:57

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Za povekje informacii javete se na 078-862-497

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S
Потврден огласувач
078862497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам