1 / 3
STORE 402 REMONTIRAN
3.200 €
30.11.2022 08:15

Неготино / Неготино

Traktorot e 3200eu pali vozi koga saka moze da se proba + Prikulka 500eu i petobrazden plug -500eu

Tel-075 207 552

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Peco
Потврден огласувач
043360048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам