1 / 1
Куќа
20.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.01.2022 09:06

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

12

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

410 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

1960

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Mile cilkoski 34

Се продава куќа во Прилеп, населба варош.
Повеќе информации на бројот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
070289689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам