1 / 4
DAF 45
5.000 €
Цената не е фиксна
09.06.2022 18:16

Прилеп / Прилеп

Se prodava kamion DAF 45 - 150 Ti.

Kamionot e vo odlicna vozna sostojba, registriran so zelen karton do 21.07.2022.

Redovno servisiran i odrzuvan, so nova cerada postavena pred 6 meseci.

Godina na proizvodstvo: 1996

Nosivost: 5650 kg

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070264514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам