1 / 12
Se izdava extra opremen stan
30 €
22.05.2022 11:25

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Pero shvarc 6 /1/17

Se izdava odlicno opremen nov stan od 56m2 ,so potpolno nov mebel , bela tehnika, tv ,i se ostanato kupeno pred edna godina
Spalna soba so lezaj 200×160.
Dneva soba so agolna garnitura.+klik klak lezaj 200×150,klima.tv Lcd 40"Android. Iptv .Netflix
Kujna so trpezarija so komplet pribor
Kupatilo ,masina za pernje
Poseduva isto taka internet optika.pegla ,fen , pravosmukalka,daska za peglanje.

Povece fotografii mozete da vidite na BOOKING.COM
SOKOLANA APARTAMENT
CENA 30 EUR OD DEN


Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Boban
Потврден огласувач
078407471
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам