1 / 3
Se prodava deloven prostor
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.11.2022 20:37

Прилеп / Прилеп

Se prodava deloven prostor na top lokacija
vo Prilep na dve ulici na 500m od centarot na gradot
80m2 so moznost za dogradba na uste tolku nad nego
zosto ima ploca i plateni komunalii za potkrovje
objektot se najduva na ul.Trizla i ul.Krume Volnaroski
na samiot agol
pov.inf.na tel.070 259 285

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Златко
Потврден огласувач
070259285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам